Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
ТОВ Жива Вода надаємо послуги буріння свердловин під теплові насоси по всій території України.
Геотермальні теплові насоси здатні обігріти дачі, заміські будинки, великі ферми та громадські установи – все залежить від потужності насоса.
Пишіть нам:
ТОВ "Жива Вода" представляємо послуги буріння свердловин під теплові насоси по всій території України.Гарантуємо високу якість роботи, не берем предоплату. Ви платите тільки по факту здачі свердловини.
Буріння по граніту, готівковий безготівковий розрахунок в тому числі з ПДВ.
Наша компанія займається бурінням свердловин 10 років. Дзвоніть, надамо вам повну констультацію.
Ми працюємо для вас!
Буріння свердловин під тепловий насос починається з визначення загального метражу буріння
На визначення метражу впливають два фактори:
Витрати на теплові насоси, для встановлення яких потрібне буріння геотермальних свердловин, окупуються протягом 3-4 років. Термін служби таких установок сягає 50 років. При цьому на нього впливає вигляд матеріалу, з якого встановлювалися труби:
Щоб детальніше розібратися вирішимо приклад
Візьмемо тепловіддачу із одного метра землі близько 50 Вт. Виходячи з тепловтрат які порахували фахівці, необхідна потужність теплового насоса склала 10кВт або 10 000 Вт. Щоб дізнатися метраж буріння свердловин на тепло розділимо 10 000/50 = 200 метрів геотермального контуру.
Свердловини під тепловий насос зазвичай буряться близько 40-60 метрів. Якщо брати до уваги 200 метрів, це виходить близько 2-3 днів для наших фахівців, потрібно враховувати також особливості геології, оскільки буріння по каменю і піску це два абсолютно різні типи роботи.
Після буріння, в свердловину встановлюється геотермальний зонд (контур) для знімання тепла і потім все тампонується і забирається повітря для правильного теплознімання. На цьому пункті робіт не досвідчені монтажники роблять помилки, залишаючи повітря від чого страждає ефективність роботи системи, як результат не достатньої кількості тепла для забезпечення будинку.
На завершальному етапі викопуються траншеї на глибину близько 1,5 метра, по яких з'єднаються геотермальні зонди в кілька колекторів. Після цього їх буде підключено до теплового насоса.
Наприкінці все закопується, вирівняється та облаштовуватиметься до колишнього стану.
Ми в дії